Medya - Haberler

Medya - Haberler

[ Ekolojik Ve Yenilikçi ]

Aşağıdaki Metinler Medyadan Alıntılardır Ve Yalnızca Orijinal Dilinde (Almanca, Fransızca Veya Ingilizce) Görüntülenir.

Özellikle Bir Proje Çalışması Veya Konuyla Ilgileniyorsanız, Lütfen Daha Fazla Bilgi Için Bizimle Iletişime Geçmekten Çekinmeyin.

Suyun fiziksel olarak arıtılması testi (çalışmanın 1. kısmı)

Magglingen'deki Federal Spor Ofisi (BASPO) ile Planet Horizons Technologies (PHT) arasında, fiziksel iyileştirme sistemi Aqua4D'nin Magglingen'deki..

Download PDF

Suyun fiziksel olarak arıtılması testi (çalışmanın 2. kısmı)

Magglingen'deki Federal Spor Ofisi (BASPO) ve Planet Horizons Technologies (PHT) arasında, fiziksel iyileştirme sistemi Aqua4D'nin Magglingen'deki ..

Download PDF

Fiziksel su arıtma

Uzman Bâti-tech raporu ve suyun fiziksel olarak iyileştirilmesi üzerine çalışma. Aqua4D sisteminin İsviçre'deki yapı sekt&..

Download PDF

Fiziksel su arıtma

Aqua4D fiziksel su iyileştirme sisteminin Villars-sur-Ollon'daki (Vaud) bir binada içme suyu borularındaki kireç birikintilerinin ve ..

Download PDF

Batı İsviçre'de Cleantech: Su alanı

Kesitsel bir endüstri olarak cleantech birçok faaliyet alanını etkiler. Su sektöründe İsviçre, tanınmış bir bilimsel g..

Download PDF

Etkili teknik olarak sağlam cihazlar

25 yıldan biraz daha uzun bir süre önce, ilk fiziksel su iyileştirme sistemleri piyasaya çıktı. Nasıl çalıştığı genellikle ..

Download PDF

Sürdürülebilirliğin hizmetinde elektromanyetik

Sierre merkezli bir İsviçre şirketi olan Planet Horizons Technologies, kimyasal ve enerji tüketiminin yanı sıra soğutma ve ısıtma devre..

Download PDF

Su borularının kireçlenmesi ve aşınması: nasıl önlenir?

Ev tipi su boruları, özellikle kireçten dolayı genellikle tıkanmış bir haldedirler. Bu kireç problemleri sıcak su borularında ve..

Download PDF

Kimseden pazar liderine!

Yaklaşık 21 yıl önce, Aqua4D teknolojisinin bulucusu Walter Thut bu su arıtma cihazını piyasaya çıkardığında, kimse bu teknolojinin gel..

Download PDF

Küçük KOBİ büyüyor!

Aqua4D Water Solution, 2004 yılından beri faaliyet gösteren ve merkezi Sierre'de bulunan ve amiral gemisi ürünü Aqua4D (R) ile ..

Download PDF

Canal 9 - Aqua-4D Water Solutions dünya çapında aktif, Valais cleantech

Su kıtlığı, toprak tuzluluğu ve ekilebilir arazilerin sulanması bugün uluslararası bir sorundur. Avokado, muz ve üzümün başlıca..

Zaman - Forum des 100 - Aqua4d

"100´ün Formu", her yıl Fransızca konuşan İsviçre'nin dinamizmine ve yenilikçi ruhuna katkıda bulunan 100 kişiyi bir araya..