Meyve

Sebze

Fındık

Tohum

Çiçek

Sulama sisteminizin gerçek potansiyelini ortaya çıkarın

Aqua4D, önemli su tasarrufu sağlamak, tuzluluk problemlerini çözmek ve sulama sistemlerinde biyofilm ve mineral tıkanmasını önlemek için dünya çapında bir üne kavuşmuştur – bunların hepsi verimi ve üretim kalitesini arttırır.

 

Tüm bunlar, mahsullere uygulanmadan önce sulama suyunu işleyen yenilikçi vepatentli bir teknoloji ile mümkün olmaktadır. Teknoloji, su kümelerinin oluşum şekli ile etkileşime girerek, daha iyi homojenleşmeyi ve sudaki minerallerin daha iyi dağılımını sağlar. Bitki daha sonra ihtiyaç duyduğu şeyi uygun oranlarda absorbe edebilir,  toprak suyu daha uzun süre korur.
Bitkiler performanslarını optimize ettiğinden ve topraklar nemli kaldığından, daha az su ve gübre uygulanması gerekir. Kireç ve tıkanma, sert suyu dönüştürerek ortadan kaldırılırken, fazla tuzlar ve zararlı iyonlar süzülür ve toprak iletkenliğini azaltır.
Bu, 21. yüzyıl için akıllı-su ve sürdürülebilir tarımdır: verimi arttırmak, tuzluluğu çözmek ve en çok ihtiyaç duyulan kaynakları kurtarmaktır. İşletmeler, sağlık ve gezegen için bir kazançtır .

Sistem çevre dostu ve tamamen sürdürülebilirdir. Mıknatıs yok, değiştirilecek filtre yok, kimyasal madde yok ve az bakım var. Dahası, minimum güç gerektirir ve kimyasal bileşimi veya sertliği ne olursa olsun, her türlü su ile çalışır. Etki, boru tipi veya kullanılan malzemelerden (yani çelik, bakır veya sentetik malzeme) bağımsız olarak da elde edilir.

ÜRÜN BİLGİSİ

Ürününüzün başarısı, faktörlerin birleşmesine dayanır ve hepsi yönetilemez. Amaç, pek çok değişkenle birlikte, kontrolünüz altındaki şeyleri en üst düzeye çıkarmaktır.
Aqua 4D, güçlü bir akademik soyağacına ve yetiştiricilerle el ele çalışan dünyanın dört bir yanındaki uzman agronomistlerden oluşan bir ekibe sahiptir. Kapsamlı istişareler ve gerçek zamanlı ölçümler sayesinde, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için Aqua 4D sistemini özel koşullarınız ve ürünlerinizle uyumlu hale getirmeye yardımcı olurlar.

Dünyanın dört bir yanından gelen en iyi su sistemi uygulamalarına ve bilgi odaklı deneyime dayanan sürekli yardımlarıyla, ürününüz, çevreniz, toprak kompozisyonunuz veya coğrafi konumunuz ne olursa olsun, her mevsim daha yüksek ve daha iyi verim elde edeceksiniz.

HASSAS SULAMA

40'tan fazla ülkedeki varlığımız bize en iyi sulama uygulamaları hakkında gerçek bir avantaj ve bilgi havuzu sunmaktadır. Yenilikçi sistemimiz, saha çalışmaları ve önde gelen Agronomi üniversiteleri ile işbirliği yoluyla 2004'ten beri geliştirilmiş ve sürekli olarak ayarlanmıştır.

 

Aqua 4D, sadece basit bir su arıtma çözümü değil, aynı zamanda dünya çapında her türlü mahsulle ilgili doğrudan deneyimlerimize dayanan kapsamlı ve sürekli bir danışmanlık ve destek hizmeti sunmaktadır.

 

Sorularınız var, cevaplarımız var ve sulama sisteminizin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak için bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmaya hazırız.

NASIL ÇALIŞIR

Kaliforniya'da badem. İspanya'da domates. Etiyopya'da üzüm. Brezilya'da kavun. Sonuçlar kendileri için konuşur: Aqua 4D sistemlerine yatırım yapan yetiştiriciler daha iyi verim elde eder, kaynak tasarrufu sağlar ve 12-18 ay içinde tipik bir yatırım getirisi elde eder.

 

Daha fazla bilgi edinmek için sağdaki videoyu izleyin.

SÜRDÜRÜLEBİLİR TARIM HEDEFLERİ

Aqua 4D, Birleşmiş Milletler tarafından belirlenen toplam 11 Sürdürülebilir Kalkınma hedefini (Sdgs) yerine getirmekten memnuniyet duyar.

Sorumlu üretimden temiz enerjiye ve su kıtlığının giderilmesine kadar her şeyi kapsayan Aqua4d'nin sürdürülebilir tarıma nasıl katkıda bulunduğu hakkında daha fazla bilgi için aşağıya bakın.

Referans Videoları

Röportaj: Dündar Süs Bitkileri Ltd - Çiçek Üretimi “Yalova Türkiye”

Röportaj: Çiltar A.Ş. - Sertifikalı Çilek Fidesi ve Çilek “Kayseri Türkiye”

Röportaj: Mehmet Ali Dinçer - Çilek yetiştiricisi “Aydın Türkiye”