La Grande Garde

[ Mehrfamilienhaus| Siders ]

23 Aralık 2010'da Aqua4D® Sistemi Tesisatçı P.a. Tarafından Kuruldu. Zufferey.

Baslangıc Pozisyonu

Çalışmanın Amacı, Aqua4D® Sisteminin Kurulumundan Sonra Su Borularında Kireçlenme Ve Korozyonun Bozulmasını Gözlemlemekti. Kireçlenme Ve Korozyonun Ayrışması, Özel Olarak Tasarlanmış Bir Kontrol Tüpü Ile Izlenir. Kurulumdan Önce Durumunu Belirlemek Için Soğuk Su Şebekesinin Bir Boru Bölümü Kesildi. Bu Boru Bölümü Daha Sonra 2 Boru Kelepçesi Ile Yeniden Monte Edildi, Böylece Gelecekte Kolayca Sökülebilir Ve Kontrol Edilebilir. Kontrol Borusu Için Seçilen Konum, Bina Genelindeki Boru Hatlarının Durumunu Temsil Ediyordu. Bu Noktada Aqua4D®'nin Gösterdiği Olumlu Etki, Etkinliğin Tüm Boru Hattında Aynı Olduğunu Gösterir. Aqua4D® Teknolojisinin Sonuçlarının Kurulumdan 10 Ay Sonra Kontrol Borusunun Söküp Incelenerek Analiz Edilmesi Kararlaştırıldı.

Planlama

  • 23 Aralık 2010 - Aqua4D® Sisteminin Kurulumu
  • 22 Eylül 2011 - Kontrol Tüpünün P.a. Varlığında Incelenmesi. Zufferey

Cözüm

Aqua4D® Sistemi Şunlardan Oluşur: 1 X 360E Borunun Bağlı Olduğu 1X Command 360E Pro Kontrol Cihazı - Tüp, Basınç Düşürücüden Sonra Ve Çeşitli Exchangerların Önüne Monte Edilir. 1 X 60E Borunun Bağlı Olduğu 1 X Command 60E Pro Kontrol Cihazı - Tüp, Sirkülasyon Pompasından Sonra Sıcak Su Dönüşüne Bağlanır.

Bu Iki Su Iyileştirme Sistemi 360E Pro Ve 60E Pro, Binanın Soğuk Ve Sıcak Suyunu Aynı Anda Arıtmak Için Bir Senkronizasyon Kablosuyla Birbirine Bağlanır.

Sonuclar

Aqua4D® 10 Ay Çalıştırıldıktan Sonra, Kontrol Tüpü Incelendiğinde Ortaya Çıkan Sonuçlar: Boru Kireçten Arındırıldı Aqua4D® Ile Yapılan Işlem, Kireç Birikintileri Tamamen Giderilene Kadar (Onarıcı Etki) Ve Kalıcı Olarak, Yeni Tortu Oluşumunu Önlemek Için (Önleyici Etki) Çalışır. Kimyasal Kullanımına Gerek Duymazsınız. Kirlilik Ortadan Kalkar Ve Düşük Bir Enerji Tüketimi Söz Konusudur.

Galeri

[Bizim Fotoğraflarımız]