Sanat Okulu

[Schule | Visp]

Meslek Okulu [Okul | Visp] 26 Haziran 2012, Bir Aqua4D® Pro 180E Sisteminin

Baslangıc Pozisyonu

Bu Sorunları Ortadan Kaldırmak Ve Gelecekte Sıhhi Tesisatların Ideal Bir Şekilde Korunmasını Sağlamak Için Işletme Sahibi, Kireç Birikintileri Ve Korozyonla Mücadele Etmek Için Bir Aqua4D® Su Iyileştirme Sistemini Kurmaya Karar Verdi. Basınç Düşürücünün Arkasındaki Filtre, Korozyon Nedeniyle Ağır Hasar Gördü.

Sıhhi Tesisat Müteahhitlerine Göre Bu Sorun Bölgede Yaygın. Viège'deki Içme Suyu Çok Aşındırıcıdır. Bu Sorunları Ortadan Kaldırmak Ve Gelecekte Sıhhi Tesisatların Korunması Için, Işletme Sahibi Kireç Birikintileri Ve Korozyonla Mücadele Etmek Için Bir Aqua4D® Su Iyileştirme Sistemi Kurmaya Karar Verdi.

Planlama

  • 26 Haziran 2012 - Viège'deki Otto Stoffel Ag'de Aqua4D® 180E Pro Sisteminin Kurulumu

Cözüm

Aqua4D Sistemi Şunlardan Oluşur: 2 Tu * Aqua4D 60F - Yeni Bir Basınç Düşürücü Takıldıktan Sonra Soğuk Su Manifolduna Takılır. 1 Tu * Aqua4D 60F - Sirkülasyon Pompasından Sonra Sıcak Su Dönüşüne Monte Edilir. 2 X 40 Cm Kontrol Borusu - Birincisi Soğuk Su Ve Ikincisi Sıcak Su Borusu Olmak Üzere Iki Kapatma Vanası Arasına Monte Edilir. * Unité(S) De Traitement = Iyileştirme Ekipmani

Sonuclar

Kontrol Borularının Muayenesi, Aqua4D® Sisteminin 21 Aylık Çalışmasından Sonra, Bina Hizmetleri Sorumlusunun Kontrolünde Gerçekleştirildi: Borudaki Kirec Giderildi, Kontrol Boruları Sayesinde Sonuçlar Açıkça Görülüyor. Aqua4D® Ile Yapılan Işlem, Kireç Birikintileri Tamamen Giderilene Kadar (Onarıcı Etki) Ve Kalıcı Olarak Yeni Birikintilerin Oluşumunu (Önleyici Etki) Önlemek Için Çalışır. Kontrol Tüpünün Fotoğraflarına Bakınız.

Galeri

[Bizim Fotoğraflarımız]