MODÜLER TASARIM

Aqua-4D® sistemi aşağıdaki modüllerden oluşmaktadır:

Command F Pro: Sistemin beynidir. Sistemin suyu sorunsuz ve sürekli olarak iyileştirebilmesi için gerekli olan sinyalleri üretir.

İyileştirme ünitesi(TU): Command F Pro tarafından üretilen sinyallerin suya iletimini ve suyun içinde yayılmasını sağlar. TU 360G-A 21,6m3/hr (95.1 US gpm, 79.2 gpm) suyu iyileştirebilecek kapasiteye sahiptir.. Toplam debinizin bu değerin değerin üzerinde olması durumunda tüpler paralel bağlanarak gerekli olan su debisine ulaşılır.


Aqua-4D® teknolojisi kimyasal birleşimi veya sertliği ne olursa olsun her türlü suda çalışabilmektedir. Boru malzemesi ne olursa olsun, (demir, bakır, plastik vb) Aqua4D sistemi suyun içindeki iyileştirme sinyallerinin etkisini bir kaç kilometre öteye taşır.

The Aqua-4D® system

[Büyütmek için resime tıklayınız]

DAHA BAŞKA?

MODÜLER TASARIM

Command F Pro tamamıyla modüler tasarıma sahiptir. 4 adede kadar çıkış kartı ve iki adede kadar haberleşme kartı takılabilir. Aqua-4D® sistemi ihtiyaçlarınız doğrultusunda konfigüre edilmeye tam olarak uygundur.

SONSUZ SU DEBİSİ

TU 360G-A tek başına21,6 m3/hour (95,1 US gpm, 5700 gpm, 6 l/s). debideki suyu iyileştirebilir. 4 adede kadar TU 360 G-A tüp, direkt olarak, bir adet Command F Pro ye bağlanabilir. Dağınık noktalara monte edilmiş olan Command F Pro lar kendilerini birbirleri arasında senkronize ederek, sonsuz su debisine ulaşılır.

DAYANIKLI TASARIM

Sistemin tasarımında bulunan tüm parçalar son derece ağır hizmet grubundan seçilmiştir. Elektronik yapının koruma sınıfı IP65 tir.

ALARM RAPORLAMA OPSİYONU

Sisteme ilave edilebilen bir haberleşme kartı ile, sistemdeki olası hatalar merkeze iletilir. Uzakta bulunan sisteminizin çalışıp, çalışmadığı konusunda hiçbir zaman endişeye kapılmazsınız.

SENKRONİZASYON OPSİYONU

Sisteme ilave edilebilen senkronizasyon kartı ile, birçok elektronik kontrol kutusunu birbirine senkronize edebilir ve sonsuz su akış debisine ulaşabilirsiniz.

ALARM YÖNETİMİ

Command F Pro üzerindeki butonlardan ve ekrandan alarmları silebilir veya potansiyel alarmları izleyebilirsiniz.

PARAMETRE KONFİGÜRASYONU

Çalışma Modu, Dil Seçimi ve Alarm Yönetimi gibi parametreler kullanıcı tarafından konfigüre edilebilir..

Montajlardan Fotoğraflar

[Büyütmek için resime tıklayınız]